Reklama
ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE
"Grupa wsparcia zawodowego logopedów"

 

"Grupa wsparcia zawodowego logopedów" przy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pucku organizuje spotkanie logopedów zatrudnionych w szkołach i przedszkolach powiatu puckiego.

Planowany termin - 28 listopada 2011 o godz. 10.oo,

miejsce - Poradnia P-P Puck, ul. Kolejowa 7

Do 15 listopada przygotowywany jest "Plan" tego spotkania. Zwracamy się więc z prośbą do nauczycieli-specjalistów, przyszłych jego uczestników: terapeutów mowy, logopedów i logopedów szkolnych, surdologopedów, tyflologopedów, neurologopedów, oligofrenologopedów itd., by zgłaszali nam najważniejsze problemy swojej grupy zawodowej, o których warto wspólnie porozmawiać i próbować rozwiązywać. Zostaną one uwzględnione w przygotowywanym porządku obrad.


Prosimy logopedów o przesyłanie swoich propozycji oraz potwierdzanie udziału w zebraniu drogą e-mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 21 listopada br.

Po tym terminie przekażemy wszystkim ?Program? zebrania. Bardzo nam, organizatorom, zależy na tym, by jego uczestnicy mieli możliwość przygotowania się do aktywnego w nim uczestnictwa.

Serdecznie pozdrawiam      
Bogumiła Lasin-Kleiner, logopeda