Reklama
Zapraszam do udziału w warsztatach w ramach projektu Zdolni z Pomorza. Można wziąć udział w jednym bądź obydwu proponowanych tematach.


TRENING TWÓRCZOŚCI

Warsztaty poświęcone rozwijaniu kreatywności, poszerzaniu horyzontów oraz kształtowania umiejętności zmieniania punktu widzenia. Warsztat składa się z dwóch części. Zapraszam w następujących terminach:
  • Gimnazjaliści: 11 maja, start o godzinie 10.00
  • Grupa ponadgimnazjalna: 18 maja, start o godzinie 10.00


STRATEGIE SPRZYJAJĄCE UCZENIU SIĘ

Zajęcia poświęcone tematyce metod wspomagających uczenie się, technik szybkiego czytania oraz technik pamięciowych. Również poruszane będą zagadnienia związane z prezentowaniem swojej wiedzy w ciekawy i przystępny sposób, ustawiania priorytetów pracy, wyznaczania celów. Zapraszam w następujących terminach:
  • Gimnazjaliści: 29 maj (część I) i 5 czerwiec (część II) w godzinach 15.30 - 18.00
  • Grupa ponadgimnazjalna: 8 maj (część I) i 15 maj (część II) w godzinach 15.30 - 18.00

 

Jednocześnie przypominam, że każdy z uczestników projektu ma prawo do udziału w 6 godzinach warsztatów (nie wliczając warsztatów integracyjnych), ale można też wziąć udział w większej ilości zajęć.


Małgorzata Jurzyk

Zapraszam wszystkich uczestników projektu Zdolni z Pomorza w powiecie puckim na warsztaty integracyjne. W ich trakcie będziecie się mogli bliżej poznać, stworzyć nowe więzi oraz miło spędzić czas. Spotkania odbędą się w dwóch grupach - osobno dla gimnazjalistów i licealistów.


Termin spotkania: 2 marzec (sobota)
Czas: w godzinach 10.00-12.15 grupa gimnazjalna
         w godzinach 12.30-15.00 grupa licealna
Miejsce: I LO w Pucku (LCNK Puck)
Prowadzący: Małgorzata Jurzyk, psycholog


Poza częścią integracyjną podczas spotkania będziecie dokonywać wyboru innych, przewidzianych w ramach projektu, warsztatów.

Konsultacja: 22 marzec (piątek) w godzinach 12.00 - 13.00 na terenie
Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Pucku, ul. Kolejowa 7.
Serdecznie zapraszam!

 

Z poważaniem
Małgorzata Jurzyk

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół z obszaru województwa pomorskiego i jest przeprowadzany osobno z fizyki, informatyki i matematyki dla poziomów gimnazjalnego i ponadgimnazjalnego (także spoza projektu!). Liga zadaniowa składa się z czterech etapów - trzech etapów internetowych oraz jednego etapu pisemnego. W każdym etapie do rozwiązania są trzy zadania. Odpowiedzi do zadań z pierwszego etapu należy przesyłać do dnia 28 lutego 2013 r.

Więcej informacji można uzyskać na portalu: Zdolni z Pomorza.

Zapraszamy rodziców i uczniów na spotkanie inauguracyjne, które odbędzie się dnia 08.11.2012r. o godz. 17.00 w I LO w Pucku.

 

Koordynator LCNK w Pucku
Jolanta Kamińska
tel. kontaktowy: od pn.-pt.9.00-15.30
510 929 466

LISTA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH ZAKWALIFIKOWANYCH DO PROJEKTU ? ZDOLNI Z POMORZA?

Więcej…

Więcej artykułów…