Reklama

zyczenia wielkanocne

IMG 5449W dniu 21. marca br. w Powiatowym Ośrodku Sportu Młodzieżowego w Pucku odbyła się kolejna edycja Targów Edukacji i Pracy. Była to wystawa kilkudziesięciu lokalnych przedsiębiorców, szkół oraz uczelni wyższych w celu prezentacji ofert edukacji i pracy oraz określenie kierunku rozwoju puckiego rynku pracy. Targi cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz osób poszukujących zatrudnienia.

Więcej…

W dniu 07 lutego 2017 r zespół pracowników Poradni uczestniczył w warsztatach ?Metody coachingowe w pracy nauczyciela?. Spotkanie poprowadziła Anna Nieżurawska ? certyfikowany Coach i trener z Centrum Doskonalenia Stimulus. Warsztaty pokazały, w jaki sposób pytania otwarte rewolucjonizują proces dydaktyczny i wychowawczy, zmieniając postawę ucznia, czyniąc go odkrywcą i poszukiwaczem wiedzy. Spotkanie pokazało, iż metody coachingowe są pomocnym narzędziem rozwiązywania wielu kwestii problemowych dotyczących uczniów, nauczycieli i rodziców. Pracownicy Poradni poznali metody ułatwiające współpracę z przełożonymi, współpracownikami, rodzicami oraz dziećmi. Ćwiczyli różnorodne formy komunikacji, odkrywanie mocnych stron w sobie i innych, stosowanie pętli coachingowej: pytam, słucham, odzwierciedlam.

Więcej…

ulotka

Dok1

Zapraszam na spotkanie pedagogów i psychologów szkolnych, które odbędzie się dnia 08.12.16r.w godz. 11.00-13.00 w budynku "C" PCKZiU w Pucku, ul. Kolejowa 7.

 

Na spotkaniu:

  1. "Obserwacja i diagnoza trudnych zachowań dzieci w szkole jako podstawa do planowania oddziaływań wychowawczych. Prezentacja kwestionariusza ABC."- M. Jurzyk psycholog.
  2. Sprawy bieżące.
 Jolanta Kamińska

www

  • Lista uczniów Szkół ponadgimnazjalnych zakwalifikowanych do projektu ?Zdolni z Pomorza? - pobierz
  • Lista uczniów Szkół gimnazjalnych zakwalifikowanych do projektu ?Zdolni z Pomorza?- pobierz
Więcej artykułów…